Русский | English
Благодійний збір коштів на завершення зйомок художнього фільму про події на Майдані та війну в Україні!

 

Внести свій вклад та підтримати справжнє українське патріотичне кіно, можливо вже зараз!

СТОРІНКА ПРОЕКТУ НА КРАУДФАНДИНГОВІЙ ПЛАТФОРМІ INDIEGOGO 

Разом нам багато вдалося! Разом ми зможемо все!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Реквізити для надання фінансової допомоги проекту:

 

 (у гривнях)

Міська громадська організація

«Правозахисний центр СТУПЕНІ»                                                                  

ПриватБанк
Слюсарчік Олена Сергіївна

ЕДРПОУ: 25189731

ПриватБанк

МФО 351533, Харківська філія

Р/р: 26007052310555

    5211 5373 0805 9505
 
 
 

 

 (у долларах США)

BENEFICIARY: City NGO “Right Center “Stupyeni”

Account: 26009052313293               

            BENEFICIARY: SLIUSARCHIK OLENA SERHIIVNA

             Acc. No 1156/262082820447

 

Bank of Beneficiary:
PRIVATBANK
DNEPROPETROVSK, UKRAINE

SWIFT CODE: PBANUA2X

INTERMEDIARY BANK:

JP MORGAN CHASE BANK

CHASE METROTECH CENTER

7 TH FLOOR BROOKLYN NY 11245 USA

CORRESPONDENT ACCOUNT:

 0011000080

 Bank of Beneficiary:

Raiffeisen Bank Aval JSC (“Raiffeisen Bank Aval” Public Joint Stock Company)

Kiev, Ukraine

S.W.I.F.T.: AVALUAUKKHA

CORRESPONDENT BANK:

Corr.acc. # 04-400-503

DEUTSCHE BANK TRUST COMPANY AMERICAS

New York, NY.

S.W.I.F.T: BKTRUS33

 

 

На замовлення Правозахисного центру `СТУПЄНІ`

 

alt

Вітаємо на сторінці нашої кампанії!

alt 

Цей фільм - епічна драма, яка може стати відкриттям для багатьох! Завдяки Вашій участі, будь-який грошовий внесок буде тією цеглинкою, яка дозволить закінчити цю стрічку.

Розстріл на Майдані не дає спокою колишньому активісту - вбито його друга. Бажаючи помститися, він разом зі своєю супутницею потрапляють у полон до польового командира, який, захопивши частину території України, нікому не підпорядковується і вершить самосуд. Обох заручників визначають в сім'ю трьох братів-бойовиків, двоє з яких воюють в загоні Ідеолога, а третій - інвалід дитинства по прізвиську Урод, який ховає в річці безликі трупи війни. Заручниця стає секс-рабинею старшого брата, а колишнього майданівців намагаються вигідно обміняти. Визначено термін в 6 днів, інакше смерть. Але низка виниклих конфліктів розриває сім'ю бойовиків зсередини.

Завдяки Вашій підтримці, ми зможемо разом розповісти людям про трагедію яка, торкнувшись всього світу, розгорнулась в Україні. Це наш антивоєнний маніфест, який ми б хотіли донести до кожного глядача разом з Вами! 

Фільм "Про людей, коней і уродах…" стане вже другим фільмом із циклу історій про сучасну Україну, які ми хочемо показати світу. Ми вже зняли єдину у своєму роді художню картину про події ЄвроМайдана «Одного разу в Україні», яка є безпрецедентною і унікальною, соціально-знаковою роботою у світовому кіно, адже ігрові сцени знімалися безпосередньо під час реальних подій на Майдані.

 

alt 

Благодійний збір коштів на завершення зйомок художнього фільму про події на Майдані та війну в Україні! 

Замовник проекту: Правозахисний центр `СТУПЄНІ`.  

До цих пір ми не мали ніякої фінансової підтримки зі сторони!

Наша команда незважаючи на брак коштів, вважає своїм обов'язком завершити зйомки цього фільму. Нам вже вдалося відзняти 70% всього матеріалу своїми силами! Однак, наші ресурси не безмежні, тому ми закликаємо Вас приєднатися до цього проекту. Ваша підтримка допоможе нам разом завершити стрічку найближчим часом. Однак не варто думати, що цей фільм призначений тільки для того, що нагадати світовій спільноті про проблему в Україні. Головне - ми хочемо уникнути подібних конфліктів у всьому світі в подальшому і вважаємо, що цей фільм внесе у справу боротьби за мир свій вклад.

 

 

 

alt

alt

Команда, що працює над фільмом "Про людей, коней та урядів…" вже багато років втілює і реалізує соціально-важливі проекти. Це організація та проведення Міжнародного правозахисного кінофестивалю "СТУПЄНІ", щорічно збирає під своїм дахом учасників із понад 50-ти країн світу, десятків з'їздів, акцій, конференцій за темою захисту прав людини, тварин та екології. На даний момент кіностудією «СТУПЄНІ» знято 16 фільмів, 9 з яких повнометражні, художні, презентовані на десятках міжнародних кінофестивалях і отримавших численні нагороди.

alt

Режисер, продюсер, актор, сценарист.

З 1997 року став головою правління Правозахисного Центру «СТУПЄНІ» ім. Л. Толстого, яким є до цих пір. Його активна громадська діяльність і творчість пов'язані із захистом прав людини, тварин, навколишнього середовища. У 2000 році отримав звання «Людина року - людина тисячоліття» в номінації «Природо-захисник року» (Україна, Київ), в 2004 створив кіностудію «СТУПЄНІ», основною ідей якої стали зйомки соціально-значущих фільмів.

З 2007 року заснував і організував міжнародний правозахисний кінофестиваль «СТУПЄНІ», що проходить протягом 7 років, який щороку збирає фільми з більш ніж п'ятдесяти країн світу. На фестивалі демонструються фільми, присвячені правам людини, захисту тварин і природи, а також фільми духовної, філософської та соціальної тематики. З 2011 року член Спілки кінематографістів України. У проекті «Про людей, коней і уродів» працює як кінорежисер, автор сценарію. http://www.cetalife.com.ua/

alt

alt

alt

Неодноразова чемпіонка України, учасниця чемпіонату світу Європи з художньої гімнастики, Актриса. Вже у віці 19 років вступила в громадську організацію правозахисний центр " СТУПЄНІ ", де бере участь у численних кампаніях, акціях і демонстраціях не тільки України але й на міжнародному рівні. У 2007 році стала арт-директором кіностудії «СТУПЄНІ». У проекті «Про людей, конях і урядах» працює як директор Картини, волонтер правозахисного центру `СТУПЄНІ` та художник-постановник.

 alt

alt

alt

Оператор-постановник першої категорії.

Багато років співпрацює в якості оператора з Олександром Сокуровим. Серед його робіт такі як «Коло друге», «Батько і син», «Олександра» і т.д. У 2000 році Олександр Буров був номінований на Європейську кінопремію за кращу операторську роботу - фільм «Весілля» Павла Лунгіна. У проекті «Про людей, коней і уродів» працює в якості оператора-постановника.

alt

alt

alt

alt

alt

Нам вдалося відзняти 70% від усього матеріалу своїми силами! Наша команда вважає своїм обов'язком показати світу цю незручну правду, яка відбувається в Україні, тому проект буде закінчений при будь-якому збігу обставин, навіть якщо ми не отримаємо очікуваної фінансової підтримки, яка необхідна для того що б фільм був знятий в повному обсязі з усіма запланованими сценами, а також для виконання максимально якісного пост-продакшена.

alt

Після завершення компанії, на фільм чекають численні прем'єри, фестивальне життя та прокат в кінотеатрах і на телебаченні. «Про людей, коней і урядів» - це другий фільм в трилогії. І після вдалого завершення проекту, почнеться підготовчий етап до зйомок третьої, незалежної частини, сценарій якої вже пишеться. Ми поки що не розкриваємо сюжет наступного фільму, але обіцяємо, що він буде не менш важливим для України та світу!

 

Внести свій вклад та підтримати справжнє українське патріотичне кіно, можливо вже зараз!

 

Разом нам багато вдалося! Разом ми зможемо все!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Реквізити для надання фінансової допомоги проекту:

 

 

Міська громадська організація

«Правозахисний центр СТУПЕНІ»                                                                  

ПриватБанк
Слюсарчік Олена Сергіївна

ЕДРПОУ: 25189731

ПриватБанк

МФО 351533, Харківська філія

Р/р: 26007052310555

    5211 5373 0805 9505
 
 
 

 

На замовлення Правозахисного центру `СТУПЄНІ`

Design by EddieStyle